Garáž na auto 2,4 x 4,7 m sivá

 
  • 1 z 3
 

Garáž na auto, plachtová garáž, jednoduchý prístrešok na auto s pevnou konštrukciou. Vhodný na auto, motocykel aj tovar.

Dostupnosť Jeseň 2021
Bežná cena €299
Jednotková cena €279 / 1 ks
Cena €232,50 bez DPH
€279
Kód tovaru 99/39
Kategória Plachtové garáže na autá, motocykle, tovar
Záruka 2 roky
Položka bola vypredaná...
 
Garáž na auto je skvelým pomocníkom, ktorý ochráni vášho tátoša bez murovania novej garáže! Garážový stan je ochrana vášho auta pred vetrom a nepriaznivým počasím. Má stabilnú pozinkovanú oceľovú konštrukciu a 100% nepremokavú plachtovinu, ktorá tiež chráni pred UV žiarením. Odolné zipsy zabezpečujú pohodlné zatváranie a otváranie vchodu a vetracie otvory v oboch štítových stenách umožňujú vyhnúť sa problémom s vlhkosťou vďaka lepšej cirkulácie vzduchu.Táto garáž je zo silnej plachty. PE (polyethylene) je značka silného materiálu, ktorým je pokrytá aj táto garáž. Hustota plachty je približne 260 g/m.
 
carpot_3x4_zwijana
 
Garáž má veľký vchod/otvor, ktorý je vybavený trvanlivým zipsom
Strešná plachta pozostáva z jednej časti, čo výrazne zvyšuje jej tesnosť a trvanlivosť
 
Garáž vám ponúka:
  • Pohodlné a jednoduché otváranie vstupných dverí - dva vchody sú umiestnené na oboch stranách stanu.Sú vybavené silnými zámkami. Tento jednoduchý systém otvárania a zatvárania zabezpečuje pohodlie každodenného používania.
  • Ventilačný systém - vetracie okno umiestnené na oboch stranách haly zabraňuje kondenzácii vodných pár a udržuje optimálne vnútorné prostredie.
 
Použité rúry sú silné a stabilné. Najväčšou výhodou konštrukcie sú jej rúry s priemerom približne 34 mm a extrémne silné oceľové konektory s priemerom 38 mm.
 
Výhody oceľovej konštrukcie sú najmä oceľové potrubia, ktoré sú pozinkované a ošetrené práškovou farbou. 
 
Rozmery:
 
konstrukcja_carpot_3x4
 
 
 

UPOZORNENIE: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné garáž zložiť a uskladniť. Garáž nesmie byť vystavená silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame garáž zložiť a opätovne ju používať až po zlepšení počasia. Garáž neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Garáž a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

Upozornenie: Tovar je pred odoslaním starostlivo kontrolovaný. V prítomnosti kuriéra vizuálne skontrolujte obal zásielky. Ak po otvorení zásielky zistíte, že tovar je poškodený, ihneď kontaktujte kuriéra, ktorý Vám zásielku odovzdal. S kuriérom spíšte zápis o škode. Týmto dokumentom reklamujete doručenie tovaru u prepravcu. Uvedeným postupom sa riaďte aj v prípade, že zásielka navonok nejavila známky poškodenia. Internetový obchod nenesie zodpovednosť za škody vzniknuté pri preprave.

 
Hmotnosť 80 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.