Pestovateľská sezóna sa blíži! 🌱 Vyberte si z najlepšej ponuky záhradných fóliovníkov a príslušenstva na Bestente. 👌

Acetón 100ml

 
 

Acetón 100ml na nechty vám ušetrí veľa času a úsilia pri úprave vašich nechtov. Acetón je prípravok vytvorený na odstránenie hybridnej manikúry. Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybridný lak - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
6.3.2024
Jednotková cena €1,90 / 1 ks
Cena €1,58 bez DPH
€1,90    
Kód tovaru 20592
Kategória UV/LED lampy na nechty
 

Acetón 100ml na nechty vám ušetrí veľa času a úsilia pri úprave vašich nechtov. Acetón je prípravok vytvorený na odstránenie hybridnej manikúry. Umožní vám rýchlo a bezpečne odstrániť hybridný lak - rozpustí lak a uľahčí jeho odstránenie. Výrobok pozostáva zo 100% acetónu, preto je taký účinný.

Aplikácia

 • Navlhčite vatový tampón acetónom, položte ho na nechtovú platničku, počkajte 5 minút alebo dlhšie v závislosti od kvality použitých hybridov, odstráňte vatový tampón silným pohybom.

Vlastnosti

 • Rýchle odstránenie starého laku: Acetón je špičkovým odstraňovačom laku na nechty. Rýchlo a efektívne odstráni starý lak bez potreby silného trenia alebo neustáleho máčania nechtov. Tým ušetríte čas a úsilie.
 • Pripravuje nechty na nový lak: Pred aplikáciou nového laku na nechty je dôležité mať čistý povrch. Acetón na nechty dokonale odstráni zvyšky starého laku a olejov, pripravujúc povrch pre novú manikúru.
 • Odstraňuje iné nečistoty: Okrem laku odstráni acetón aj iné nečistoty, ktoré sa môžu hromadiť na vašich nechtoch. Oleje, mastnoty a nečistoty budú rýchlo a jednoducho odstránené.
 • Vhodný pre rôzne typy nechtov: Acetón na nechty je vhodný pre všetky typy nechtov. Bez ohľadu na to, či máte prirodzene silné nechty alebo nechty, ktoré sa rýchlo lámu, acetón vám pomôže dosiahnuť dokonalý výsledok.
 • Rýchle schnutie nechtov: Acetón urýchľuje proces sušenia nového laku. Môžete sa tešiť z rýchlejších a suchých nechtov a nebudete sa obávať o otlčenie nového laku.

Podobné produkty

 • gel lak na nechty Base Kód: 20529
  Gél lak na nechty 5ml Base
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml: Základná báza pre krásne a odolné nechty. Gél na nechty 5ml - základná báza je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty shine Kód: 20532
  Gél lak na nechty 5ml Top Shine
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Top Shine, ktorý dodá nechtom dokonalý lesk a ochranu. Gél na nechty 5ml - pre dokonalý lesk a ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty matt Kód: 20535
  Gél lak na nechty 5ml Top Matt
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Top Matt, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu bez nutnosti umývania disperznej vrstvy po vytvrdnutí. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty ružový Kód: 20538
  Gél lak na nechty 5ml Baylin
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Baylin jemný ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak ružový s trblietkami Kód: 20541
  Gél lak na nechty 5ml Meggy
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Baylin jemný ružový s trblietkami, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty ružova Kód: 20544
  Gél lak na nechty 5ml Bibi
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Bibi ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na vlasy ružová Kód: 20547
  Gél lak na nechty 5ml Rafael
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Rafael ružový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty fialový Kód: 20550
  Gél lak na nechty 5ml Faustyna
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Faustyna fialový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty oranžová Kód: 20556
  Gél lak na nechty 5ml Cynamona
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Cynamona oranžový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty bordová Kód: 20553
  Gél lak na nechty 5ml Buena
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Buena tmavo fialový, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty zeleny Kód: 20559
  Gél lak na nechty 5ml Zuza
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Zuza tmavo zelený, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty modrý Kód: 20562
  Gél lak na nechty 5ml Nikol
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Nikol modrý, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty černý Kód: 20565
  Gél lak na nechty 5ml Black Inez
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Inez čierný, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty červený Kód: 20568
  Gél lak na nechty 5ml Capri
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Capri červený, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty červený s trblietkami Kód: 20571
  Gél lak na nechty 5ml Chloe
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Chloe červený s trblietkami, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
 • gel lak na nechty strieborný Kód: 20577
  Gél lak na nechty 5ml Mika
  Skladom

  Gél lak na nechty 5ml Mika strieborný, ktorý poskytuje trvanlivý lesk a ochranu pre vaše nechty. Gél na nechty 5ml - pre dokonalú ochranu je tajnou zbraňou pre tých, ktorí túžia mať pekné a dlhé nechty. Tento produkt je základom pre kvalitnú nechtovú manikúru a pedikúru.

  €4,92 bez DPH €5,90
Hmotnosť 0.001 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: