Vianočný stromček na pníku Smrek horský 170cm Snowy

 
 • 1 z 4
 

Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek 170 cm pokrytý umelým snehom, na prírodnom živom kmeni. Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
1.2.2023
Bežná cena €113,90
Jednotková cena €95,90 / 1 ks
Cena €79,92 bez DPH
€95,90    
Kód tovaru 17010
Kategória Vianočný stromček 160 cm - 190 cm
Záruka 3 roky
 

Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek 170cm pokrytý umelým snehom. Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka. Vianočný stromček nie je osadený na tradičnom stojane, ale na prírodnom, živom kmeni. Vďaka tejto štruktúre vyzerá vianočný stromček veľmi prirodzene. Kmeň vianočného stromčeka je trvalo pripevnený na stabilnom drevenom stojane (doske), ktorý je omotaný jutovým šálom v prírodnej béžovej farbe. Vianočný stromček prinesie do vášho domova či kancelárie vianočnú náladu. Luxusný vianočný stromček poteší všetkých, ktorí sa už nevedia dočkať najkrajších sviatkov roka. 

Najhustejšie vianočné stromčeky

Vianočný stromček nie je len kus dreva a vetvičiek. Vytvára miesto, kde sa zíde rodina pokope, v teple domova. Bez najkrajšieho vianočného stromčeka by Vianoce hádam ani neboli Vianocami. Naše najhustejšie vianočné stromčeky  sú odrazom prírody, ktoré pohltia váš domov duchom Vianoc a sú ideálne do veľkých miestností.

Vlastnosti vianočného stromčeka

 • Vianočný stromček nie je osadený na tradičnom stojane, ale na prírodnom, živom kmeni. Vďaka tejto štruktúre vyzerá vianočný stromček veľmi prirodzene
 • Kmeň vianočného stromčeka je trvalo pripevnený na stabilnom drevenom stojane (doske), ktorý je omotaný jutovým šálom v prírodnej béžovej farbe

 • Vianočný stromček je vyrobený z najkvalitnejšej PVC fólie v strednej a tmavozelenej farbe
 • Snehový efekt: vo výrobnom procese sa umelý sneh nanesie na vianočný stromček a drží tam vďaka lepidlu
 • Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka
 • Vianočný stromček pôsobí prirodzene a nevyžaduje veľa vianočných ozdôb

Detaily vianočného stromčeka 

 • S vianočným stromčekom smrek budete mať pocit vianočných sviatkov, ktoré milujete. Všetky nami dodávané umelé vianočné stromčeky sú ako živé, pretože sú vyrobené z kvalitného materiálu s využitím najmodernejších výrobných technológií.
 • Umelý vianočný stromček smrek je ako živý, pretože jeho farba je realistická a flexibilné vetvy sa dajú formovať ľahko a podľa vašich predstáv. Vetvy sú stabilné a pevné, teda sa nebudú prepadávať pod váhou vianočných ozdôb. 

Vetvičky sa neohýbajú pod váhou ťažkých ozdôb

 • Na výrobu našich vianočných stromčekov používame tie najkvalitnejšie materiály a aj sortiment drôtov rôznych priemerov (od 1,0 m do 2,8 mm)
 • Vďaka použitiu tohto typu drôtu získame pevné vetvičky, ktoré nepadajú a neohýbajú sa pod váhou ťažších ozdôb.
 • Vzhľad našich umelých stromčekov je veľmi podobný živým stromom, vďaka čomu sa znásobí jeho kúzelná atmosféra

Skutočné fotografie

 • Fotografie vianočných stromčekov v našom internetovom obchode sú skutočné fotografie produktu a preto kupujete to, čo vidíte.
 • Naše vianočné stromčeky a sú prezentované bez použitia fotoeditačných postupov, zameraných na umelé skrášlenie produktu. 

Ako si vybrať správny rozmer vianočného stromčeka?

Dizajn bez názvu (9) Náš tip: 

 • Premyslite si, kam chcete Vianočný stromček umiestniť. 
 • Zmerajte si výšku od podlahy (Vianočný stromček by mal byť od stropu o 15 – 20 cm nižšie) a vzdialenosť od steny do miestnosti. 
 • Zmeraná výška vám pomôže určiť priemer vianočného stromčeka, ktorý je pre vás najvhodnejší. 
 • Podľa nameraných rozmerov si budete vedieť ľahšie vybrať rozmer vianočného stromčeka.

Náš vianočný stromček - Smrek s výškou 170cm a šírkou 100cm - je ideálnym riešením  do veľkých bytov, alebo kancelárií.

Obsah balenia vianočného stromčeka:

 • vianočný stromček Smrek 170 cm
 • stabilný stojan
 • balené v pevnej kartónovej krabici so špeciálnymi otvormi pre cirkuláciu vzduchu, vďaka tomu prírodný kmeň dýcha a nedochádza k zničeniu.

 Špecifikácia vianočného stromčeka:

 • Výška stromčeka: 170 cm (Výška stromčeka je uvedená vrátane stojanu)
 • Spodný priemer vianočného stromčeka: 100 cm
 • Počet vetvičiek: 245 ks
 • Výška pníka: 80 cm
 • Materiál: PVC (polyvinylchlorid)
 • Typ stojanu: prírodný kmeň

Skladanie stromčeka nebolo nikdy také jednoduché

 1. Rozložte stabilný stojan, ktorý zložíte zasunutím nožičiek do držiaka s prvou časťou stromčeka.  
 2. Pripojte ďalšie časti stromčeka.
 3. Vetvy našich vianočných stromčekov sú natrvalo pripevnené k hlavnému kmeňu a nie je potrebné montovať každú vetvu samostatne na kmeň.
 4. Upravte konáre a vetvičky do požadovaného tvaru rýchlo a ľahko vďaka modulárnemu systému stromčeka. Vetvičky stačí jemne nadvihnúť a upraviť na 40-45°.

 Vianočné stromčeky sú dodávané v demonte.

Potrebujete poradiť pri výbere vianočného stromčeka? Máte viac otázok?

Rozžiarte svoju domácnosť tou pravou vianočnou atmosférou s vianočnými svetielkami a s ozdobeným vianočným stromčekom.

Kontaktujte nás. Radi vám poradíme.

Najhustejšie Vianoce s Bestentom? Najhustejšie vianočné stromčeky kúpite len u nás. Pozrite si reálne fotografie a vyberte si ten najkrajší vianočný stromček zo všetkých do vášho domova.

Upozornenie: vianočný stromček na pníku: kmeň stromu je vyrobený z reálneho dreva. Drevo je prírodný materiál, ktorý pracuje a preto je potrebné po zakúpení vianočného stromčeka pník ihneď vybrať z krabice. V uzavretej nevetranej krabici sa môže začať tvoriť pleseň. Vyberte ho z krabice a uložte na suché a dobre vetrané miesto.

Podobný produkt

 • titulna Kód: 16998
  Vianočný stromček na pníku Smrek horský 70cm Snowy
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek 70 cm pokrytý umelým snehom, na prírodnom živom kmeni. Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka.

  Pôvodne: €36,90

  €18,25 bez DPH €21,90
 • smrek 120 s jarabinou Kód: 11721
  Vianočný stromček Smrek 120cm Luxury Diamond s jarabinou
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond s jarabinou 120 cm a so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €102

  €60,75 bez DPH €72,90
 • smrek 120 s jarabinou Kód: 11733
  Vianočný stromček Smrek 180cm Luxury Diamond s jarabinou
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond s jarabinou 180 cm a so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €143

  €99,92 bez DPH €119,90
 • smrek 120 s jarabinou Kód: 11739
  Vianočný stromček Smrek 220cm Luxury Diamond s jarabinou
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond s jarabinou 220 cm a so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €179

  €112,42 bez DPH €134,90
 • titulna Kód: 17007
  Vianočný stromček na pníku Smrek horský 150cm Snowy
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek 150 cm pokrytý umelým snehom, na prírodnom živom kmeni. Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka.

  Pôvodne: €92,90

  €57,42 bez DPH €68,90
 • titulna Kód: 17013
  Vianočný stromček na pníku Smrek horský 210cm Snowy
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek 210 cm pokrytý umelým snehom, na prírodnom živom kmeni. Vetvy vianočného stromčeka sú husto pokryté zmesou umelého snehu a vytvárajú krásny, veľmi prirodzený efekt zasneženého stromčeka.

  Pôvodne: €169,90

  €99,92 bez DPH €119,90
 • divoky po uprave Kód: 17061
  Vianočný stromček Smrek Divoký 220cm
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý vianočný stromček - Smrek 220cm z najkvalitnejšej svetlozelenej PVC fólie. Svetlozelená farba vianočného stromčeka imituje prírodný smrek. Vďaka veľkému množstvu vetvičiek a hrotov s krátkym valcovitým strihaným ihličím je prirodzenou kópiou živého stromu.

  Pôvodne: €159,90

  €116,58 bez DPH €139,90
 • divoky po uprave Kód: 17067
  Vianočný stromček Smrek Divoký 180cm
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý vianočný stromček - Smrek 180cm z najkvalitnejšej svetlozelenej PVC fólie. Svetlozelená farba vianočného stromčeka imituje prírodný smrek. Vďaka veľkému množstvu vetvičiek a hrotov s krátkym valcovitým strihaným ihličím je prirodzenou kópiou živého stromu.

  Pôvodne: €139

  €91,58 bez DPH €109,90
 • divoky po uprave Kód: 17073
  Vianočný stromček Smrek Divoký 150cm
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Umelý vianočný stromček - Smrek 150cm z najkvalitnejšej svetlozelenej PVC fólie. Svetlozelená farba vianočného stromčeka imituje prírodný smrek. Vďaka veľkému množstvu vetvičiek a hrotov s krátkym valcovitým strihaným ihličím je prirodzenou kópiou živého stromu.

  Pôvodne: €99

  €64,92 bez DPH €77,90
 • titulna Kód: 17100
  Vianočný stromček Smrek stĺpovitý 220cm
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý vianočný stromček stĺpový - Smrek  220cm z najkvalitnejšej tmavozelenej PVC fólie. Vďaka veľkému počtu vetvičiek a hrotov s krátkym ihličím je veľmi hustý a vďaka valcovému orezaniu špičiek bude strom vyzerať skvele v malých a stiesnených priestoroch. 

  Pôvodne: €139,90

  €83,25 bez DPH €99,90
 • titulna Kód: 17103
  Vianočný stromček Smrek stĺpovitý 180cm
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý vianočný stromček stĺpový - Smrek  180cm z najkvalitnejšej tmavozelenej PVC fólie. Vďaka veľkému počtu vetvičiek a hrotov s krátkym ihličím je veľmi hustý a vďaka valcovému orezaniu špičiek bude strom vyzerať skvele v malých a stiesnených priestoroch. 

  Pôvodne: €99

  €58,25 bez DPH €69,90
 • vianočný stromček smrek Kód: 17865
  Vianočný stromček Smrek 120cm Luxury Diamond
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond 120 cm so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €102

  €60,75 bez DPH €72,90
 • vianočný stromček smrek Akcia Kód: 17871
  Vianočný stromček Smrek 180cm Luxury Diamond
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond 180 cm so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €143
  Ušetríte: €23,10 (–16 %)

  €99,92 bez DPH €119,90
 • vianočný stromček smrek Kód: 17877
  Vianočný stromček Smrek 220cm Luxury Diamond
  Skladom Záruka: 3 roky

  Umelý zasnežený vianočný stromček - Smrek Luxury Diamond 220 cm so zasneženými koncami vetvičiek, ktoré sú pokryté bielymi kryštálikmi, pripomínajúce námrazu.

  Pôvodne: €179

  €112,42 bez DPH €134,90
Hmotnosť 7 kg
Druh Smrek
Výška 170 cm
Šírka 100 cm
Materiál PVC
Prevedenie ihličia Zasnežené ihličie
Stromček na pníku Áno
Farba vianočného stromčeka Zelená
Ozdobná juta k vianočnému stromčeku Áno
Počet vetvičiek vianočného stromčeka 245
Stojan vianočného stromčeka Trojramenný
Typ ihličia 2D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 21.1.2023
Krásny, zasnežený vianočný stromček. Maximálna spokojnosť.
5
JS Avatar autora | 12.12.2022
Nádherný stromček, presne ako na obrázku