Hľadáte spôsob, ako ušetriť? Zaregistrujte sa a využite extra zľavu 3% na celý nákup (platí na nezľavnený tovar).

Nožnicový stan 3x4,5 Hnedá SQ

 
 • 1 z 8
 

Nožnicový stan 3x4,5m hnedá farba, s profilom nohy 3x3cm,0,7mm hrúbka nohy. V balení nájdete prepravný obal. Nožnicový stan má 3 steny, strecha stanu so suchým zipsom po celej dĺžke

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Cena €157,50 bez DPH
€189
Kód tovaru 99/60
Kategória Standard quality
Záruka 2 roky
 

Hnedý nožnicový stan 3x4,5m je dokonalým spoločníkom pre vaše vonkajšie aktivity. Jeho konštrukcia pozostáva z pevnej a stabilnej konštrukcie s profilom 3x3 cm, ktorá zabezpečuje spoľahlivú podporu. S hrúbkou 0,7mm je táto konštrukcia dostatočne stabilná. V balení nájdete prepravný obal

Špecifiká rady Standard SQ Quality

Nožnicový stan standard quality obsahuje konštrukciu, 3 steny a strechu. Rada Standard Quality má strechu stanu so suchým zipsom po celej dĺžke a taktiež aj bočné steny. Táto rada sa perfektne hodí na akcie, kde potrebujete zabezpečiť uzavretie stanu bez prietoku vzduchu do vnútra. 

Ako poskladať nožnicový stan?

   

Nožnicový stan Standard Quality je ideálnym riešením pre všetky druhy trhov, osláv alebo podujatí organizovaných pod holým nebom alebo v inom voľnom priestranstve. 

Nožnicový stan je vynikajúcim doplnkom pre všetkých, ktorí milujú kemping, výlety do prírody a outdoorové aktivity

Je výborný na prezentačné akcie, ako predajný stánok, stan poslúži tiež ako prístrešok na rodinné oslavy, rybársky prístrešok, ako stan na svadbu, svadobný obrad alebo na iné spoločenské či súkromné akcie. Môžete ho tiež využiť ako stan na motocross. 

Výborne slúžia ako ochrana proti slnečnému žiareniu alebo nepriaznivému počasiu.

Ďalšou výhodou nožnicového stanu je jeho kompaktnosť a ľahkosť. Vďaka svojej skladacej konštrukcii je nožnicový stan ľahko prenositeľný a skladovateľný. Po zložení sa zmestí do kompaktného obalu, čo uľahčuje jeho prepravu. Kombinujú funkčnú eleganciu a spoľahlivú kvalitu.

Moderný vzhľad nožnicového stanu dodáva lemovaný biely prúžok, ktorý je na streche nožnicového stanu.

Čo obsahuje balenie nožnicového stanu?

 • 1x konštrukcia 3x4,5m SQ
 • 1x strecha 3x4,5m
 • 1x stena s dĺžkou 4,5m a výškou 2m
 • 2x stena s dĺžkou 3m a výškou 2m

  

Z akého materiálu je nožnicový stan? 

 • Vonkajšia strana strechy – polyester 820D (300 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)
 • Vnútorná strana strechy a stien - impregnovaný nilon PVC
 • Vonkajšia strana stien - impregnovaný materiál (brezent) 420D (270 g/m2) z vnútra potiahnutý gumou (silné vystužené vlákno odolné proti pretrhnutiu)

 

Je konštrukcia nožnicového stanu dostatočne silná?

 • Oceľová konštrukcia vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom.
 • Profil nohy je: 3x3 cm s hrúbkou 0,7mm.
 • Môžete si nastaviť až 4 stupne a regulovať si tak výšku nožnicového stanu. 
 • Vďaka inovatívnemu nožnicovému mechanizmu postavíte aj zložíte konštrukciu za pár minút. Navyše skrutkované spoje zabezpečujú pevnosť a trvácnosť.
 • Nožnicový stan má nohy ukončené tzv. pätkou, ktorá lepšie drží na rôznych povrchoch (či už máte stan na betóne, na tráve či inom povrchu).
 • Strecha má po stranách lem suchého zipsu s tvrdým vlasom. Steny majú prúžky suchého zipsu, prostredníctvom ktorých uchytíte stenu o konštrukciu.

Aké sú rozmery nožnicového stanu?

 • Dĺžka: 4,5 m
 • Šírka: 3 m
 • Výška strán: 2 m
 • Výška v stredovom bode: 3 m

Nožnicový stan 3x4,5m hnedý SQ je navyše ľahko prenosný a jednoduchý na postavenie. Jeho nožnicová konštrukcia vám umožní rýchlo a ľahko ho premiestniť alebo uložiť. Ideálny je pre kempovanie, motocrossové preteky, pikniky, výlety a rôzne ďalšie aktivity na čerstvom vzduchu.

Upozornenie: V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok je nevyhnutné stan zložiť a uskladniť. Stan nesmie byť vystavený silnému nárazovému vetru, intenzívnemu dažďu a krupobitiu. Pri vetre s rýchlosťou 1 až 10 km/h použite upevňovacie kolíky. Pri vetre s rýchlosťou od 10 do 30 km/h použite zaťaženia. Pri vetre s rýchlosťou nad 30 km/h stan nepoužívajte. V prípade výstrah v predpovedi počasia pred silným vetrom alebo pred zlými podmienkami počasia odporúčame stan zložiť a opätovne ho používať až po zlepšení počasia. Stan neskladajte, pokiaľ sú steny alebo strecha mokré. Stan a plachty skladajte až po úplnom uschnutí. V opačnom prípade hrozí ich znehodnotenie plesňou. Vždy používajte kotviace a upevňovacie sady. Nárok na reklamáciu zaniká v prípade nedodržania uvedených prevádzkových pokynov. Poškodenie vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok nie je predmetom reklamácie.  

Strecha je spotrebný materiál. Môže sa opotrebovať aj skôr ako za 24 mesiacov, obzvlášť v prípade, že je strecha dlhú dobu vystavená slnečnému žiareniu. To môže ovplyvniť pôvodnú farbu materiálu. 

Podobné produkty

 • nožnicový stan hnedý Kód: 3222
  Nožnicový stan 3x6 Hnedý SQ
  Skladom Záruka: 2 roky

  Nožnicový stan 3x6m hnedá farba, s profilom nohy 3x3cm,0,7mm hrúbka nohy. V balení nájdete prepravný obal. Nožnicový stan má 3 steny, strecha stanu so suchým zipsom po celej dĺžke

  €207,50 bez DPH €249
Hmotnosť 33 kg
Edícia Stanu (?) Standard quality
Farba stánku Hnedá
Rozmer nožnicového stánku 3 x 4,5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: